Головна TV

ГРИГОРІЙ РЕШЕТНИК: «СПОДІВАЮСЬ, ЩО 12 СЕЗОН «ХОЛОСТЯКА» СТАНЕ ВІДДУШИНОЮ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ»

Цієї п’ятниці, 30 вересня, о 19:00 глядачі СТБ побачать перший випуск 12 сезону романтичного реаліті «Холостяк». Кожен зможе знов поринути у вир справжніх емоцій, вражаючих побачень, любити і мріяти. Щоб нагадати собі і кожному: життя переможе, а кохання завжди на часі. Про прем’єру проєкту розповів ведучий Григорій Решетник.

Заради емоційної підтримки українців та з вдячністю тим, хто захищає наше майбутнє, телеканал СТБ продовжує свою гуманітарну місію. На численні прохання глядачів СТБ повертає в ефір романтичну прем’єру, відзняту ще до 24 лютого. Головним героєм  12-го сезону реаліті «Холостяк» став українець, який побудував успішний бізнес в Америці – Алекс Топольський.

Ведучий реаліті – Григорій Решетник – відзначає, що у цей непростий час найціннішим лишається життя.

«Найважливіше, що всі ми можемо зробити — це жити, допомагати армії і працювати в заданих умовах, кожен на своєму місці і на своєму фронті. А ще — наповнювати свій внутрішній емоційний стан тим, що надихає, щоб були сили разом наближати нашу перемогу, – говорить ведучий. – Цієї осені ми запрошуємо українців жити: з любов’ю у серці, із запалом в очах, з гордістю за своїх. Ми маємо це робити щодня, щохвилини, адже саме за життя так відважно борються наші незламні воїни. Тому сподіваюсь, що 12 сезон стане віддушиною та натхненням для українців».

Традиційно знайомство Холостяка з учасницями реаліті відбудеться у форматі Першої вечірки. Проте не обійдеться без сюрпризів та нових правил, які встановлюватиме сам Алекс: даруватиме подарунки вже на першій зустрічі і підготує три нових кольори троянд. Що вони означають – дізнайтесь вже 30 вересня.