Головна Кіно

Гучна прем`єра фільму «Місія Неможлива: Розплата. Частина перша» з Томом Крузом!

7 липня у кінотеатрі Планета Кіно, РЦ «Блокбастер» відбувся допрем’єрний показ нової частини культової франшизи «Місія Неможлива»! Першими стрічку переглянули українські селебрітіз, топові блогери та ЗМІ.

Завдяки партнерам заходу: Socar, Bolt, Атлетіко та тематичній фотозоні гості вечора отримали яскраві світлини та неймовірні емоції. Особливу атмосферу вечора доповнив ресторан Mafia, який пригощав авторськими коктейлями та смачними закусками. Окрім того, найзавзятіші знавці франшизи отримали у подарунок фіромовий мерч до фільму.

Про правильний настрій, нагострене око, щоб бодай не пропустити жодної дрібниці під час перегляду прем`єри, гостинно подбав добрий партнер заходу DEWAR`S

Коротко про фільм:
Том Круз повертається у ролі іменитого агента! Цього разу на Ітана Ганта та його команду чекає найнебезпечніша місія за всю кар’єру – знайти та знешкодити небезпечну зброю, яка загрожує безпеці людства, перш ніж та потрапить у чужі руки. Щоб зупинити могутнього ворога, Ітанові доведеться ризикнути усім, аби здійснити місію.

Враження від перегляду докладніше читайте тут

І чимшвидше збирайтеся в кінотеатр – неймовірна стрічка вже на екранах!