Головна Культура

гурт KARTA SVITU, автори хіта «Пес Патрон», презентують нову пісню «НЕМОВ ПТАХИ»

Після успіху знаменитої пісні, що починається з фрази «Хто тримає цей район?», гурт KARTA SVITU відкриває серйознішу сторону своєї творчості. Композиція «Немов птахи» присвячена всім українцям, які були змушені покинути рідні місця та домівки. А також шукають долі за кордоном і мріють про повернення додому.

Іван Марунич, фронтмен гурту KARTA SVITU: «Пісня «Немов птахи» схожа на короткометражний фільм. Тут за три хвилини викладений не просто сюжет про двох людей, які випадково зустрілись в підземці американського міста Вашингтон. А це історія багатьох українців, які за останній рік, наче пташки, мріють про повернення у рідні краї, на рідну землю».

Нагадаємо, що попередній сингл гурту «Пес Патрон» став суперхітом тіктоку, а в YouTube оригінальна версія та ремікс загалом набрали 10 млн переглядів. Музиканти впевнені, що «Немов птахи» також не залишать байдужими українських слухачів.

До речі, за останній час команда приготувала повноцінну концертну програму, і їде в гастрольний тур містами України. Першим містом буде Львів 24 березня, концерт відбудеться у !FESTrepublic. Концерти матимуть благодійну складову: KARTA SVITU разом з UAnimals збирає на будиночки для тварин, що постраждали від війни.

Трек вже доступний на всіх майданчиках:
li.sten.to/nemovptakhy