Головна TV

Гурт Tember Blanche: “Розуміли, що не готові перемагати “Євробачення”

У студію програми #Муз_оборона на телеканалі “Дом” завітав відомий український гурт Tember Blanche. Під час відвертого інтервʼю учасники інді-поп-дуету розповіли, хто надихнув їх на участь у Національному відборі на Євробачення-2023 та як змінилася їхня творчість під час повномасштабної війни.

Tember Blanche – український гурт, який створили Олександра Ганапольська та Владислав Лагода. Спочатку артисти виконували кавери, а у 2021 році стали випускати власні пісні. Після початку повномасштабного вторгнення музиканти беруть участь у благодійних виступах, пишуть нові пісні, а також взяли участь у Нацвідборі на Євробачення.

“У грудні 2021 року у нас був перший сольний концерт у Києві, а потім великий концерт у Львові. Напередодні повномасштабного вторгнення запланували перший тур – концерти мали відбутися в березні, але росія завадила нашим планам”, – розповів учасник інді-поп-дуету Владислав Лагода.

Замість концертів музиканти відправилися у місто Миронівка Київської області, де перебували до квітня, а, повернувшись до Києва, відновили роботу. Першою була пісня “Ненародженим”, про яку музиканти кажуть одне – вони б хотіли, щоб такої композиції не було в їхньому репертуарі:

“Цей текст я написала за кілька годин і скажу так – якщо ця пісня попадеться у плей-листі людині, яка все ще продовжує шукати “хороших руських” – послухає і припинить це робити”, – коментує солістка гурту Tember Blanche Олександра Ганапольська.

В ефірі каналу “Дом” Tember Blanche виконали одразу дві свої пісні “Ненародженим” і “Пізно”.

Крім того,  музиканти розповіли про неймовірний експеримент, на який наважилися нещодавно. Інді-поп-дует взяли участь у Нацвідборі на Євробачення-2023. Олександра Ганапольська та Владислав Лагода зізнаються – першим поштовхом була перемога гурту KALUSH у 2022 році, а далі сталося те, чого не очікували і самі артисти.

“Коли була вся ця епопея з KALUSH, тоді у всих була така ейфорія, і Влад написав мені: “Давай наступного року по приколу подамо заявку”. Але я розуміла, що ми не готові перемагати – ми вдвох, у нас немає команди, немає нічого, щоб їхати і підкорювати Ліверпуль. Але пізніше нам подзвонив Дмитро Шуров – він запрошував артистів, які йому подобаються. Коли запрошують, незручно відмовлятися. Але ми задоволені нашим виступом”, – розповіла Олександра Ганапольська у програмі #Муз_оборона.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.