Головна TV

«Хочу відриватися»: пісня гурту TVORCHI стала саундтреком до серіалу «Молода»

Головну композицію для проекту Нового каналу почали шукати ще до зйомок.

У центрі сюжету серіалу «Молода» – 40-річна жінка. Вона хоче розпочати життя з чистого аркуша, але їй заважає вік. Усе змінює випадкова зустріч з 26-річним хлопцем, що приймає її за однолітку. Тож вона «скидає» 14 років і пробує себе в новому віці, постійно потрапляючи в кумедні ситуації. Легкий сюжет ситкому, знятого до великої війни, зможе вас трішки відволікти та змусити усміхнутися. А саундтрек серіалу довго не буде виходити з голови. Адже це ритмічна, весела пісня гурту TVORCHI «Молодість».

– Я довго шукала головну композицію до серіалу. Адже це дуже важлива частина створення проекту. Коли почала міркувати, хто з сучасних українських виконавців створює стильну музику, одразу згадала про TVORCHI. І, звісно, серед їхніх композицій обрала «Молодість», оскільки серіал про це, – згадує головна режисерка Міла Погребиська. – Ми з Назімом (режисером монтажу, – прим. ред.) «приклали» пісню і зрозуміли, що вона ідеально передає настрій сюжету. А ще не набридає й довго не виходить з голови. Бувало таке, що знімальна група наспівувала її всю зміну.

Гурт TVORCHI посідають особливе місце в «Молодій».

– Пісня «Молодість» задала стиль музичного оформлення серіалу, – розповідає режисерка. – Також TVORCHI знялися в одному з епізодів. Група та актори масових сцен побували на крутому концерті (сміється). Артисти грали самих себе й виконували пісні, які звучатимуть у серіалі. Тому зміна була дуже весела та динамічна.

Дивіться серіал «Молода» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі

Довідка:

«Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. Головні ролі виконують Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.