Головна TV

Холостяк: Критика щодо озвучки – нерозумна трата енергії

На СТБ успішно стартував 12 сезон романтичного реаліті «Холостяк», у якому своє кохання шукає бізнесмен Алекс Топольський. Проєкт виходить у дубляжі, українською мовою. Ведучий Григорій Решетник та головний герой пояснили, чому це надважливо сьогодні, а також заінтригували, чого чекати від сезону.

«Ми це зробили! Незважаючи на всі обставини, таки запустили 12-й сезон проекту «Холостяк». І я щасливий, що він звучить українською – так і має бути у вільній і незалежній країні. Тішусь, що наше реаліті про романтику та кохання, а це основа всіх основ. І зважаючи на всі ваші відгуки та коментарі, я вкотре переконався, що наш проєкт залишається найобговорюванішим і найпопулярнішим проектом країни. Сезон буде крутим і гарячим, тому чекатиму на вас щоп‘ятниці на СТБ. Романтика та кохання наближають нашу перемогу», – прокоментував 12 сезон Григорій Решетник.

Своєю думкою щодо українського дубляжу поділився і сам Холостяк: «Я дуже радий, що наймасштабніше шоу нашої країни виходить українською мовою! Зараз усі ми як ніколи повинні підтримувати свою державу та поважати свою рідну мову! Так, випуски записані до всіх цих жахливих подій. Але я впевнений, що якби зйомки проходили зараз, то кожен із учасників «Холостяка» говорив би саме українською! Тому вважаю, що критика щодо озвучки – це зовсім зайва і нерозумна трата енергії. Пропоную вам відпустити весь негатив. Цього й так достатньо для всіх нас… Просто пориньте в атмосферу проєкту, у пригоди, романтику, почуття! Сподіваюся це допоможе хоч трохи повернути тепло у ваші серця».

Дивіться романтичне реаліті «Холостяк» щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі СТБ, а також на офіційному YouTube-каналі проєкту щонеділі.