Головна Культура

“Ідіть на*уй”: розлючена Астаф’єва висловилася про тих, хто просить не постити “страшні картинки” війни в Україні

Співачка та волонтерка Даша Астаф’єва розлютилася через знайомих з-за кордону, які поскаржилися на багаточисельні репости після найважчого ракетного обстрілу столиці від початку війни.

За словами деяких українок з ОАЕ, “страшні картинки” війни псують настрій їм та їхнім друзям.

Астаф’єва не стала себе стримувати і різко висловилася в бік людей, які не висвітлюють події війни (ба більше, живучи не на батьківщині).

“Звертаюся до косметолога та її подруг, які увесь день мені сьогодні пишуть, що вони просто не хочуть в стрічці новин бачити та чути події, що трапились в Києві. Б*ять, ідіть на*уй. Всі, б*ять, до одної.

Тому що, якщо б ви сьогодні, як кажете, були в Києві, ви б як всі нормальні люди постили те, що сталося в Києві: вибухи, смерті і прильоти по будинкам, де живуть живі люди, не військові, б*ять, ні ще хтось”, – зазначила Астаф’єва.

“Як у вас вистачає совісті писати мені в особисті. Я вас всіх ненавиджу, прошу схаменутись і захищати рідну країну, тому що це єдине, що лишилося всім нам сьогодні робити. Ує*ани, б*ять”, – наголосила співачка.

За словами Даші, деякі знайомі її косметолога попросили видалити сторіс, однак волонтерка вирішила, що не робитиме цього.

“Якщо ви підтримуєте цю кончену, просто видаліться з моїх друзів. Я бажаю всім, хто підтримує цю кончену, найгіршого кінця.

Б*яді, подякуйте тим, завдяки кому ви сьогодні в країні, завдяки кому ви живі, живете в своїх будинках, святкуєте”, – порадила Даша дівчатам, які попросили “не псувати настрій сумними картинками”.

Як відомо, Астаф’єва неодноразово висловлювалась в бік українців, які виїхали під час війни.

Нагадаємо, Даша одна з небагатьох українських зірок, яка від початку війни перебуває в Україні і допомагає збирати гроші для ЗСУ.

ТАБЛОІD