Головна TV

Improv Live Show повертається на Новий!

Improv Live Show скоро знову буде на екранах! Вже цієї осені Новий покаже, чим оновлена трійка імпровізаторів вражатиме українців. Валік Міхієнко, Вова Шумко та нова учасниця Іра Гатун уже готові підкорювати глядачів легким гумором і влучними жартами.

– Імпровізація – це відтворення гумористичного шедевру тут і зараз. Тому варто подивитися Improv Live Show хоча б тому, що ви більше ніде не побачите, як жарти народжуються просто на сцені. Особливо треба глянути четвертий сезон Improv Live Show, бо там новий фантастичний склад учасників! – зазначає Іра Гатун.

Глядачам Нового каналу готують і нові імпровізаційні рубрики. А ще Improv Live Show стане повністю україномовним!

– Учасники Improv Live Show будуть говорити лише українською, що збільшить унікальність нашого контенту та надасть йому автентичність, – зазначає продюсер проекту Дмитро Кучмар. – Будуть як ті імпровізації, що вже полюбилися глядачам і кочують із сезону в сезон, так і кілька нових.

Серед зірок, яких глядач побачить у новому сезоні, – Alyona Alyona, Jerry Heil, Сергій Лиховида, Володимир Жогло. І це лише ті, які відвідали перші зйомки. Але не станемо розкривати всі карти!
Краще дочекайтеся прем’єри четвертого сезону Improv Live Show на Новому каналі. Буде точно весело!