Головна TV

Інфлюенсерка Трінчер: Після концертів роблю все, що захочу. Ні в чому собі не відмовляю!

Концертні тури, фотосесії, інтервʼю, постійне спілкування з публікою та проведення майже всього часу в соцмережах – таким є життя блогерки й виконавиці Анни Трінчер. І попри те, що вона мріє побути кілька тижнів без телефона, зірка мусить створювати контент для своєї двохмільйонної аудиторії. Адже сторінка в Instagram – це робота Ані. Однак шалений графік виснажує блогерку та змушує призупинитися. Тож після активних концертів співачка дає собі час на відновлення. Інфлюенсерка розповіла Новому каналу про головні ритуали, які виконує після приїзду додому:

– Концерти наповнюють мене. В цей час відбувається обмін енергією з моїми слухачами: вони дарують новий заряд, а я намагаюся віддати їм всю творчу себе. Це крутий метч, який потребує багато роботи й сил. Однак після відновлення я готова знову підкорювати музичну індустрію.

Анна дотримується кількох ритуалів, завдяки яким швидше відновлюється.

– Коли повертаюсь до Києва, одразу йду на масаж до своєї улюбленої майстрині. Це для мене найкращий варіант відновлення після поїздок. Також обожнюю плавати в басейні чи приймати ванну. Потім я роблю все, що захочу, і на що зазвичай немає часу або можливості в повсякденному житті. Приміром, їм у «Макдональдсі» чи купую щось солоденьке. Ні в чому собі не відмовляю!

Також Аня наповнює себе енергією завдяки спілкуванню з рідними. З початком
повномасштабного вторгнення вона почала проводити більше часу з сімʼєю.

– Маю добрі стосунки зі своєю родиною. Тож знаю, що в мене завжди є до кого звернутися, кому написати, кому пожалітися. Після початку великої війни ми почали ще частіше спілкуватися! А це для мене доказ родинного оберега. Мені важливіше знати, що в члена сімʼї все гаразд, ніж просто ще один спільний салат за столом.