Головна TV

ІРА РОТАР – ПРО СВОЄ ВЕСІЛЛЯ: «НАШ ДРУГ МАЛО НЕ РОЗБИВ ГОЛОВУ»

Днями учасниця «Супер Топ-моделі по-українськи» (Новий канал) Іра Ротар поділилася з прихильниками радісною новиною – вона вийшла заміж!

Церемонія відбулася в Центральному міському РАЦСі Кривого Рогу. А після розпису молодят та їхніх гостей чекало пишне святкування в ресторані. Ексклюзивно для Нового каналу Іра розповіла подробиці підготовки та самого весілля.

– Разом ми вже шість років. Він освідчився у мій день народження в нас удома. Ми хотіли весілля, але постійно відкладали через роз’їзди, зйомки, проекти, – розповіла Іра.

Закохані готувалися до торжества протягом трьох місяців – обирали фотографа, ресторан, сукню для нареченої. Весілля пройшло саме так, як мріяла Іра Ротар.

– Дякувати Богу, обійшлося без особливих пригод. Може, лише одна: коли підіймали нашого друга, то він мало не розбив голову об стіл. Але загатом все пройшло круто, в колі родичів та друзів, – поділилася Іра.

На жаль, через війну не всі близькі люди були присутні на весіллі. Але дівчина дивиться на все позитивно, каже, що згодом надолужать.

Новий канал бажає молодим безмежного щастя!