Головна TV

Ірма Вітовська: Актрисою стала випадково й за компанію

В освітньому тревел-проекті Олександра та Валерії Педан «УніверCheck» акторка серіалу «Молода» на Новому каналі розповіла про свій вступ до магістратури на факультет історії та археології.

Освітній тревел Олександра та Лери Педан «УніверCheck» у самому розпалі на Новому каналі! 1 квітня о 7:30 покажуть випуск з Національного університету «Острозька академія» на Рівненщині. Це альма-матер Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Також тут навчається боєць полку «Азов» Дмитро Козацький (позивний Орест), чия світлина «Світло переможе» з «Азовсталі» відома на весь світ. А ще заслужена артистка України, акторка серіалу «Молода» (Новий канал) Ірма Вітовська. У 2022 році вона стала студенткою магістратури факультету історії та археології.

– Усе вийшло дуже спонтанно, – ділиться Ірма в розмові з Олександром Педаном. – Так вийшло, що колись я не вступила на факультет історії та археології. Насправді, актрисою стала випадково й за компанію (усміхається). Звісно, могла розпочати навчання раніше, але не робила цього. Коли почалася повномасштабна війна, приїхала з кіно до Нетішина, аби зібрати кошти на ЗСУ. Остріг знаходиться поруч, тож мені провели екскурсію по Острозькій академії. Щойно я потрапила на подвір’я університету, одразу зрозуміла, що хочу тут бути, стати причетною до цієї історичної пам’ятки!

Ірма Вітовська з усмішкою розповідає, що відчуває неабияку різницю в навчанні колись і зараз.

– Зізнаюсь, останній свій реферат я писала від руки. Це був 1998 рік. Тож, друзі, навчіть мене робити реферати, – сміється зірка. – Зараз маю однокурсників, яким років по 20. І викладачі мого віку.

Освітній тревел-проект «УніверCheck» з Острозької академії дивіться в ефірі Нового каналу в суботу, 1 квітня, о 7:30! А серіал «Молода» з Ірмою Вітовською та Олею Жуковцовою вмикайте в ефірі телеканалу з понеділка по четвер о 19:00.