Головна TV

Ірма Вітовська: Працюю таким собі «донором»

Зірка серіалу Нового каналу зізналася, чи роздягнулася б у кадрі.

Акторська робота потребує не лише сил і часу, а й справжніх перевтілень. Створений образ може бути психологічно складним для його творця. Бо потрібні надзусилля, аби в героя повірили глядачі. Однак головне – не тягнути долю персонажів у своє життя. У цьому запевняє акторка серіалу «Молода» Ірма Вітовська.

– Я просто з’їду з глузду, якщо буду тягнути своїх героїнь у реальне життя. Тому більше віддаю своє їм, усе, що потрібно героїням, ніж тягну їх собі. Працюю таким собі «донором». Адже вона вже має моє тіло, – розповідає зірка в програмі «Точка опори».

Ірма Вітовська зазначила, що колись давала згоду на роздягання в кадрі.

– У серіалі «Леся+Рома» в мене були оголені сцени. Ну, не так, що була в чому мама народила. І тоді таких пропозицій не надходило. А зараз прошу виправдати мені цю ідею й питаю: «А для чого?» Я сама адекватно себе оцінюю й завжди оцінювала, – пояснила акторка. – Коли ця сцена справді багато вирішує, і без неї не можна, то так. Неможливо, наприклад, грати в «Пані Боварі» без сексу. Бо там три різних коханця, які ведуть героїню до миш’яку. А просто так роздягатися, аби було…

Зірка «Молодої» також розповіла, де знаходить сили після роботи.

– Маю традицію – повалятися вдома на дивані. Для мене один вихідний, коли можна нікуди не виходити, це дуже дорогоцінний час. Якого майже ніколи не буває! І велике щастя, якщо цей час настає, і я цілий день нікому не потрібна, – сміється Ірма Вітовська.

Шукайте серіал «Молода» за участі Ірми Вітовської на сайті та YouTube Нового каналу!