Головна TV

Ірина Хоменко: Я не знаю, чому ця людина мовчить

Ведуча програми “Ранок Вдома” на телеканалі “Дом” Ірина Хоменко у подкасті Олега Борисова “Олега Френди” відверто розповіла, як змінилось її ставлення до Ані Лорак та інших представників шоу-бізнесу.

Ірина Хоменко, як і багато українців, не вірила, що росія розпочне жорстоку повномасштабну війну проти нас. Телезірка у перші дні навіть намагалася достукатися до росіян. Зізнається – отримала кілька приватних повідомлень з вибаченнями від знайомих, але якихось публічних дій – ні.

“Так, людям там погрожували. Але я думаю, краще 5 років відсидіти, ніж знати, що своїм мовчанням вбиваєш людей”, – коментує ведуча каналу “Дом” в інтерв’ю Олегу Борисову.

Ведуча «Ранку Вдома» відверто розповіла, як з початком повномасштабної війни змінилось її ставлення до Ані Лорак,  яка свого часу була наставником Ірини Хоменко у шоу “Голос країни”. На думку Ірини, кожен міг висловити свою думку, повернутися, допомогти Україні, але нічого не зробив.

“Я  їй (Ані Лорак – ред.) написала 24 лютого. Вона нічого не відповіла. Взагалі. Знаю, що її кума теж їй писала, і нічого. Я не знаю, чому ця людина взагалі мовчить. Хоча її брат, мама і тато живуть тут, в Україні. <…> Ну, я просто відписалася від неї – більше для мене цієї людини немає”, – говорить ведуча програми “Ранок Вдома” Ірина Хоменко.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.