Головна TV

Ірина Хоменко: я прийшла підтримати поранених бійців, а вони підтримували мене

Ведуча програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” Ірина Хоменко разом з командою проєкту відвідали українських воїнів, які перебувають на лікуванні в одному зі шпиталів. Ірина розповіла, що прийшла підтримати хлопців та привітати з Новим роком, але вийшло так, що бійці підтримали ведучу.

Напередодні свят Ірина Хоменко та постійний експерт «Ранку Вдома» Дмитро Слівний завітали у шпиталь до поранених бійців, щоб привітати з прийдешніми святами, подарувати книжки, смаколики й разом заспівати українських пісень. Найбільший інтерес у хлопців викликали книжки з історії України, сучасні автори та книги для саморозвитку. Також, вони вже склали список побажань для наступних відвідин.

«Я захоплююся хлопцями, їхньою силою духу, сталевим характером і незламністю! Тому що я прийшла підтримати їх, а склалося враження, що навпаки – вони мене підтримували. Казали: “Не переживай, ми боронили країну, і ті, хто зараз там [на передовій] – теж надійні, міцні та незламні! Ти в надійних руках!» – розповідає ведуча каналу «Дом».

Ірина Хоменко, для якої це був перший досвід спілкування з пораненими, зізнається, хоч і розуміла, які сильні наші воїни, але при особистому спілкуванні була вражена їхньою незламністю. У шпиталі ведуча отримала величезний заряд сили, але той біль, який переживають наші герої, «накрив» пізніше:

“Коли я була з ними, відчувала таке натхнення – вони дуже заряджають! А ось, коли прийшла додому, весь цей біль від побаченого та почутого, “накрив” мене. Дуже шкода, що Україна втрачає наших людей і травмує багатьох. Але вони герої! Герої, які своє життя віддають за життя мільйонів інших людей, за що їм величезна подяка та шана! Віримо в ЗСУ, допомагаємо ЗСУ, донатимо! Все буде Україна!” – поділилася Ірина Хоменко.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.