Головна TV

Ірина Хоменко: Я співала дуже різні пісні, наприклад, жартівливу “Путін здох”

Відома акторка і ведуча шоу “Ранок Вдома” і “Я не забуду” на каналі “Дім” Ірина Хоменко стала гостею програми #Муз_оборона. У відвертому інтервʼю артистка розповіла, як музика допомогла їй у перші місяці повномасштабного вторгнення та що робить сьогодні для підтримки духу українців і пришвидшення нашої перемоги.

Ірина Хоменко зізнається – початок великої війни став для неї неабияким шоком, але за кілька днів до цього ведучу приголомшив 8-річний син, якого вона була змушена забрати зі школи раніше, адже його налякали однокласники розмовами про війну і ракети.

“24 лютого я прокинулася о 3-й ранку і поїхала на роботу. У мене мав бути ранковий ефір, але керівниця проєкту зателефонувала і сказала: “Сьогодні нічого не буде, збирайся і виїжджай з Києва, бо вони йдуть сюди”. Ми розбудили дітей і поїхали за місто. Мій син Дамирчик, бідний, їхав з пакетом рибок, яких ми виловили з акваріума і тримав перед собою кицьку”, – згадала Ірина Хоменко в ефірі каналу “Дім”.

Тоді родина ведучої зупинилася в Київській області, а пізніше перебралася на захід. У перші дні артистка намагалася достукатися до росіян. Записувала відео, в яких зверталася до колишніх колег з КВК, але дива не відбулося. Ірині Хоменко написало всього 12 знайомих, які просили вибачення, але на цьому все.

У той час артистка залишилася без зйомок і роботи на кілька місяців, але мала час для творчості і музики.

“Я розуміла, що треба підтримувати українців, і співала дуже різні пісні, наприклад, жартівливу “Путін здох” або колискові, після яких стала записувати аудіоказки, – розповіла Ірина Хоменко. – Зараз ми спостерігаємо, як змінюється українська культура, набирає нових обертів. Я теж хотіла долучитися до цього. Моєю метою була пісня, яку могли б вдома слухати всі, щоб вона дарувала спокій, затишок і налаштовувала на те, що ми є апгрейтом нового українця”.

У програмі #Муз_оборона на каналі “Дім” Ірина Хоменко виконала пісні “Yellow-Blue” і “Святкової ночі” і підтримала всіх українців: “Я вдячна кожному військовому, за те що вони жертвують своїми життями і здоровʼям заради мене і моєї сімʼї. Тим не менше, живучи зараз, треба памʼятати: хто ти, де твоє коріння і чого ти вартуєш. У мене росте класна підтримка, справжній козак, який постійно створює якісь винаходи. Нещодавно Дамир сказав мені: “Подзвони військовим, скажи, що я вигадав таку ракету, яка знищить абсолютно всіх загарбників”. Які героїчні українці були, є, а скільки їх ще буде! І памʼятайте, все буде Україна! Перемога за нами!” – зауважила телеведуча.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.