Головна TV

Іскрометний український гумор: Бавовна від JALSOMINO

Гостем програми #Муз_Оборона на телеканалі “Дом” став український співак, саунд-продюсер та мультиінструменталіст Михайло Мєдвєдєв, більше відомий у світі музики під ім’ям JALSOMINO.  Саме він є автором “гімну” Чорнобаївки, який знає вся країна. JALSOMINO розповів про створення цієї пісні та виконав нову — “Бавовну”.

 Сценічне ім’я JALSOMINO Михайло обрав 2003 року на честь головного героя книги Джанні Родарі “Чарівний голос Джельсоміно”. Впродовж музичної кар’єри артист створював ремікси, клубні треки, аранжування. JALSOMINO запалював танцювальні майданчики багатьох міст України. Після повномасштабного вторгнення Росії він продовжив створювати музику. Завдяки цьому в одному селищі Херсонської області з’явився власний гімн, який нині знає вся країна.

“24 лютого ми прокинулися о 5 ранку. Моя дружина працює фотографом і фуд-стилістом. У неї мала бути цього дня зйомка. Їй рано вранці зателефонував партнер і сказав: “Ну, мені здається, що ми нікуди не поїдемо”. Тож ми вирішили поїхати до батьків на Шулявку. Єдине, що я міг з собою взяти з інструментів — укулеле. Вона маленька, але на ній можна грати так само, як на гітарі. Тому я мав змогу грати і писати пісні. Наприклад, “Чорнобаївка” була написана спонтанно, коли ми дивилися новини. Я просто поставив телефон і на фронтальну камеру зняв шматок готової пісні. Це був кайф, адже тоді від усіх йшла лють, тому й перша версія пісні була не цензурована. Лише потім для радіо я її переписав”, — згадує Михайло Мєдвєдєв в ефірі каналу “Дом”.

Сьогодні ця пісня є справжнім гімном Чорнобаївки, а ще улюбленим хітом для українців. Новий трек співака — “Бавовна”. Автор називає его піснею-тролінгом русні і висміюванням балалайки.

“Я перевірив термін “бавовна” на росіянах — вони справді не розуміють про що йдеться. Навіть, якщо вони перекладуть через перекладач “бавовна” і отримають “хлопок”, вони ж не співставлять з вибухами. В перші дні війни я зрозумів, що є учасником інформаційної війни, тому маю робити те, що допомагає людям. В якщо це комусь дарує позитив – круто!” розповідає JALSOMINO.

 У студії програми #Муз_Оборона JALSOMINO виконав свій хіт “Бавовна” і зазначив, чим сьогодні кожен може наблизити нашу перемогу: “Перше – багато працювати, щоб підтримувати державу і ЗСУ, а друге – перестати сваритися між собою, хоча б на якийсь час”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.