Головна TV

Історія талановитого фігуриста Дмитра Шарпара, який загинув у бою під Бахмутом

Щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН виходить проект «Історії війни». Ведучий Андрій Данілевич продовжує розповідати пронизливі історії людей, життя яких перевернула війна. У них – страждання та біль, але попри все в них віра в наших незламних українців. Цього тижня в нових випусках – ще одна трагічна історія війни, яка мала би бути історією успіху та спортивного визнання. 25-річний фігурист Дмитро Шарпар загинув під Бахмутом, захищаючи Україну від нападу російських військ…

Дмитро Шарпар – двічі призер чемпіонату України з парного фігурного катання, учасник юніорських Олімпійських ігор 2016 року. Фігурне катання було для хлопця справою життя. Після завершення спортивної кар’єри він продовжував виступати у льодових шоу по всьому світу. Десятки разів мав можливість залишитися жити за кордоном, проте завжди повертався до рідного Харкова.

А коли почалася  повномасштабна війна, Дмитро не роздумуючи став на захист України, змінивши льодову арену, ковзани та овації на берці, окопи та автомат. Наприкінці січня прийшла трагічна звістка з-під Бахмута – Дмитро Шарпар загинув, потрапивши під артилерійський обстріл росіян… Історія талановитого спортсмена, який віддав своє життя за Батьківщину, – у п’ятницю, 17 лютого, о 19:00 в «Історіях війни» на НТН.

Також цього тижня в проекті – історія кохання волонтерки Алли Карпенко та десантника-штурмовика 79-ї окремої бригади Євгена Базилевського. Вони познайомилися у квітні минулого року, коли дівчина передавала необхідні для батальйону Євгена речі. Майже одразу покохали одне одного. Під Новий рік хлопець збирався зробити Аллі пропозицію. Але не судилося – в кінці грудня він загинув під Бахмутом… Аби хоч якось втамувати свій біль, Алла почала вести в соцмережах публічний щоденник, який знайшов відгук у багатьох жінок, які так само втратили коханих. Ще одна розповідь – про родину Дем’яненків, яка виїхала з окупованого Бердянська, але вже вдруге опинилася під прицілом російських ракет у Києві – 31 грудня, у переддень Нового року, снаряд влучив у їхній будинок…

Дивіться «Історії війни» щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски проекту виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щопонеділка, щовівторка та щочетверга о 19:30.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції