Головна Діткам

Історії військових днів для дітей та дорослих – у яскравих та дуже цікавих книжках

У нашому сьогоднішньому огляді – дві книжки, від яких важко відірватися: з історіями, які розказані легко та захоплююче, та чудовими ілюстраціями.

Видавництво “Ранок” випустило книгу художниці-ілюстраторки, мультиплікатора та блогерки з Одеси Ірини Потапенко “Підвальні хроніки”.

Збірка творів відомої художниці Ірини Потапенко розпочалася з кількох малюнків і коротеньких текстів, що поступово перетворилися на справжній щоденник війни.

«Підвальні хроніки» — це дотепні, жартівливі й сумні, іронічні та мрійливі історії про життя родини з двох людей і п’ятьох хатніх тварин під виття сирен і гуркіт вибухів. Ці тексти відгукувалися багатьом, втамовували біль, дарували маленькі радощі, живили надією і надихали в найтемніші й найстрашніші ночі, підтримуючи віру в перемогу.

Ще одну книгу з яскравими та зворушливими малюнками Ірини Потапенко випущено «Видавництвом Старого Лева» – «Руді і Чумацький Шлях».

Це нова поетична збірка Григорія Фальковича, що припаде до душі і малятам, і батькам. На сторінках цієї книжки, яку зворушливо та ніжно проілюструвала Ірина Потапенко, читач знайомиться із «переселенцем» Руді, симпатичним джек-рассел-тер’єром, який опинився на Заході України разом із родиною Григорія Фальковича. Песик по-своєму, по-собачому, переживає війну: під час тривоги біжить в укриття, радіє відбою, підтримує людей довкола, дивиться телевізор, гуляє із господарем вулицями старовинного міста, розмірковує над непростими життєвими проблемами, мріє про перемогу і мир.