Головна TV

Jerry Heil: Бог мене вберіг, що я не розбилась

Минулої суботи у проєкті СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником особистими подробицями життя за останній рік поділилась українська співачка та авторка пісень – Jerry Heil. Про падіння в оркестрову яму, отримані травми та реабілітацію – далі в матеріалі.

«Оркестрова яма – це дуже страшно. Не розумію, чому їх не закривають, адже на концерт часто приходять діти. Виходить, що ніхто не забезпечений: ні артист, ні відвідувачі. Ми намагаємось зараз покопатися в цьому питанні і зрозуміти, чи передбачено якось законом попередити такі випадки», – поділилась співачка.

«Як би це дивно не звучало, мені ще пощастило. Бог мене вберіг, що я не розбилась. Те, що було далі, я бачила лише на відео. Мене оточили люди, підійшов, здається, охоронець. Присутні боялись зрушити мене з місця, щоб нічого не доламати, – розповіла Jerry Heil – Там був також мій батько, у якого, мабуть, ще раз голова посивіла. Викликали швидку. Пам’ятаю, як мене вже везли на каталці. Навіть не могла згадати ім’я своєї помічниці якийсь час».

Із наслідків – зламане ребро, пошкоджено легеню, велетенська гематома на скроні, легкий струс мозку та травма ноги. Але співачка запевняє, що вже почуває себе набагато краще, навіть відвідує спортзал та продовжує працювати.