Головна Культура

KAMALIYA: “МОЛЮСЬ, ЩОБ ДУЖЕ СКОРО МИ ВСІ РАЗОМ ПОВЕРНУЛИСЯ В МИРНУ УКРАЇНУ”

Співачка KAMALIYA разом з чоловіком Мохаммедом Захуром відзначають сьогодні дев’ятий день народження донечок Мірабелли та Арабелли. Артистка відмітила, що це найщасливіший день у її житті. День, коли вона стала мамою.

“Донечки, з Днем Народження вас! Будьте здоровими, хай кожен день приносить тільки радість, а доля буде любити вас! Молюсь, щоб дуже скоро ми всі разом повернулися у мирну Україну, де ви зможете обійняти бабусю з дідусем, всіх рідних, побешкетувати з однокласниками!”, – привітала співачка дівчат.

Зараз Мірабелла та Арабелла знаходяться у Лондоні разом зі своїми батьками. Навчаються дівчата у британській школі

“Наші діти з першого класу вчилися в Києві в британській школі, тому ніякої різниці в програмі навчання за кордоном вони не відчувають. Єдине що, це поглиблена англійська мова. Школа дуже чудова та атмосферна, там є велике поле, де дівчата грають в крикет, а також відвідують заняття з плавання. Стосовно індивідуальних занять – це поки що не просто. Найкращі вчителі творчої студії, музики, співу, верхової їзди знаходяться далеко за містом. Арабелла та Мірабелла навчаються у школі до вечора, тому ми не встигаємо.” – розповідає KAMALIYA.

У перші дні війни, коли співачка залишилася в Україні, а доньки разом з її чоловіком Мохаммедом Захуром поїхали за кордон, дівчата переживали та постійно плакали. Тому материнське серце Камалії не витримало і вона вирушила до них у Великобританію. Зараз вони з сім’єю намагаються більше відвертати дітей від страшних подій в Україні: разом відпочивають, приділяють максимальну увагу один одному.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну співачка KAMALIYA кожен свій день присвячує в підтримку українцям допомагає ЗСУ. На одному з крайніх благодійних концертів у Бельгії, її фонд CARE FOR UKRAINE зібрав шість з половиною мільйонів гривень на допомогу родинам, які постраждали від війни в Україні. Згодом на приватній благодійної вечері в резиденції найвідомішого бельгійського скульптора сучасного мистецтва, художника та архітектора Арне Квінце, було зібрано ще 2.5 мільйони гривень. Більше мільйона євро KAMALIYA та Мохаммад Захур витратили на будівництво спеціального житла для біженців з України в Німеччині. Там можуть розміститися 750 сімей.