Головна АЗОВ 22

КАРТЕР: «Я ХОТІВ ТАМ ЗАЛИШИТИСЯ, РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ БОЙОВОЮ СІМ’ЄЮ»

Патронатна служба «Янголи Азову» у своєму телеграм-каналі розповіла історію бійця полку “Азов” із позивним Картер:

Владислав та його життєва історія є прикладом незламності та хоробрості українського духу.

Народжений у місті Ясинувата (Донецька область) Владислав був змушений у 2014 році переїхати до Маріуполя. У 17-річному віці пішов добровольцем у батальйон «Донбас» де отримав свій перший бойовий досвід. Пізніше приєднався до лав полку «Азов».

Незадовго до повномасштабного вторгнення, а саме 22 лютого, Владислав встиг зробити пропозицію свої нареченій. Вони, навіть, мали плани офіційно закріпити свої стосунки 28 лютого, але почалась повномасштабна війна…

Фатальний день – 24 лютого Владислав зустрів у Маріуполі, разом зі своїми побратимами. Їх завданням було — зустріти ворога на підходах до міста, щоб уникнути прориву.

Однак, на початку березня Владислав отримав поранення від ураження авіабомбою: «Я отримав по радіозв’язку повідомлення, що очікується авіаудар» – каже Картер – «Я вибіг з укриття, щоб попередити своїх побратимів, бо вони для як сім’я та останнє, що я пам’ятаю це вибух у двох метрах від мене».

Картера було евакуйовано з оточеного Маріуполя в березні: «Я не хотів покидати своїх побратимів. Мені здавалося, що я ніби спеціально отримав це поранення. Мені було соромно перед хлопцями, що я більше не міг йти в бій. Мені неважливо, чи був би я зараз у полоні, чи загинув би, я хотів там залишитися, разом зі своєю бойовою сім’єю».

Після поранення Картеру доведеться пройти, ще один тяжкий шлях: 15-годинна евакуація до Запоріжжя, операція в Дніпрі, протезування у Львові. Сьогодні Владислав проходить реабілітацію у столичному реабілітаційному центрі. За цей час Картер вже навчися ходити на протезі. Він, як і всі пораненні солдати, воліє повернутися на службу, щоб продовжувати бути корисним та боронити нашу державу.

@azovangels