Головна TV

Картини за номерами й подорожі: як відволікаються Даша Петрожицька, Женя Лісничий і Тоня Хижняк

Зірки серіалів Нового каналу розповіли, завдяки чому розвантажують психіку.

Під час війни ми стали ще частіше відчувати втому та роздратованість, адже живемо в постійному стресі. А різноманітні активності й цікаве дозвілля можуть врятувати нас від негативних думок. Тому важливо не забувати про якісний відпочинок і щоденні ритуали, які допомагають нам триматися на плаву. Актори серіалів Нового каналу «Будиночок на щастя», «Голова» і «Звʼязок» поділилися простими лайфхаками, завдяки яким знімають стрес та емоційну напруженість. Даша Петрожицька, Євгеній Лісничий і Антоніна Хижняк детально розповіли Новому каналу, як позбуваються тривожності.

Даша Петрожицька, акторка серіалу «Будиночок на щастя»

– Щоб відволіктися, я малюю картини за номерами. Вони діють на мене, як медитація. Коли була в Німеччині, то ще й багато вишивала, а на фоном вмикала серіал чи якесь шоу на YouTube. І завдяки цьому ловила справжній дзен, – усміхається Даша Петрожицька. – Психологи часто радять робити щось руками. Адже коли працює дрібна моторика, це дуже класно відволікає. Паніка й тривожність кудись зникають.

Євгеній Лісничий, виконавець головної ролі в ситкомі «Голова»

– Насправді ніщо не відволікає краще, аніж робота, – говорить Євгеній Лісничий. – Та все одно в будь-який момент може пролунати сигнал повітряної тривоги, і все відволікання – коту під хвіст. Загалом я вважаю, що класний спосіб відволіктися від щоденного стресу – це настільні ігри в колі друзів. Зараз є дуже багато класних ігор від українських виробників: від детективів до фентезі. Раджу поцікавитися! Також обожнюю складні квест-кімнати. Я там сильно туплю, рідко щось розумію, але дуже подобається (усміхається). Ну, і читання, звісно. Бажано обирати художню літературу, оскільки вона дає найбільший ефект занурення.

Антоніна Хижняк, акторка серіалу «Звʼязок»

– За останні чотири роки я часто подорожувала Україною. Зміна картинки допомагає перезарядитися, знайти в собі сили. А найбільше обожнюю відпочивати біля води. Можу й не купатися, але мені треба хоча б постояти, полежати чи просто подивитися на ту водичку. Саме тому обожнюю рідне місто – Українку, що під Києвом. Поруч аж дві річки: Стугна та Дніпро. Мене наповнює оточення лісів, води, природи, – каже Тоня Хижняк. – А ще обожнюю роботу з тілом: приміром, масаж, стрейчинг, тренування. Тоді почуваюся більш цілісною.