Головна TV

Кастинг директорка “Голосу країни”: Кастинг триватиме до 15 травня, тому не зволікайте

Нещодавно телеканал 1+1 Україна оголосив масштабний кастинг нового, особливого сезону головного музичного проєкту “Голос країни”, завдяки якому український голос звучить по всьому світу. Новий сезон покликаний підтримувати український народ, який уже більше року незламно бореться за життя та свободу.

Сьогодні ексклюзивно для сайту 1+1 кастинг-директорка проєкту “Голос країни” Катерина Шишкіна розповіла, на що звертає увагу її команда під час пошуку вокалістів, та що робити тим співакам, які не пройшли кастинг.

Катерина каже, що окрім таланту, важливий критерій для кандидата – це внутрішня енергія та нестандартне мислення майбутньої зірки.

“Перш за все – це вокальний талант, бо він є основою, закладеною в саму назву формату. Другий критерій – це дещо зовсім не матеріальне, посил і внутрішня енергія, яку ти відчуваєш від учасника, навіть просто переглядаючи його виступ на відео, його здатність прожити та передати емоції, закладені у пісні, або надати їй своїх унікальних фарб. Дуже приємно, коли учасники з увагою та натхненням підходять до вибору репертуару, самостійно обирають сучасні актуальні пісні українських авторів або дають нового життя автентичним українським народним творам. Тішимося, коли учасники обирають пісні, які ще не звучали на проекті або створюють своє бачення легендарних хітів, що не підвладні часу – це демонструє нам їхнє нестандартне мислення та творчій потенціал. Кожен герой має шанс зробити свій виступ унікальним та незабутнім”, – каже Катерина.

До того ж, Катерина каже, що не варто розчаровуватися, якщо ви не пройдете один з кастингів, адже у вас буде шанс вдосконалити свій вокал і повернутися ще раз.

Маємо безліч прикладів, коли учасники зростали за роки проєкту і поверталися вчетверте, вп’яте, а вшосте таки проходили відбір і ставали справжньою зіркою сезону, бо продовжували мріяти і йти до мрії, вдосконалювали вокал, слухали багато різноманітної музики, шукали свій власний стиль, свою власну музичну концепцію”, – каже кастинг-директор.

Наразі свої заявки подало більш ніж 1000 вокалістів, серед яких енергетик, поліціянтка та інші.

“Вже зараз нам відправили свої анкети близько 1000 вокалістів, серед яких є енергетик, поліціянтка, жінка, яка раніше вела в Україні весілля, а тепер продає одяг в магазині у Литві та колумбієць, який співає українські пісні. Хочу наголосити на тому, що кожен може стати зіркою, якщо надішле свою анкету прямо зараз і продемонструє свій талант. Ми шукаємо вокалістів, які мріють заспівати на головній сцені країни і власним прикладом показати, що мрії здійснюються. Кастинг триватиме до 15 травня, тому не зволікайте”, – каже Катерина.

Відповіла Катерина і на питання, як змінився проєкт під час повномасштабного вторгнення, адже команда не раз стикалася зі справжніми викликами долі.

“Голос країни”- це проєкт, який завжди був в трендах. Під час повномасштабної війни він став острівцем української культури і нашого ДНК. Він став першим музичним телепроєктом, який повернувся на екрани задля підтримки українців, адже від глядачів ми отримали потужний запит. Спільно з шанувальниками “Голосу країни” та народним тренером Андрієм Мацолою ми зібрали майже 3 мільйони гривень на засоби аеророзвідки для українських захисників та майже 300 тисяч гривень для розмінування Херсонщини. Показали, як змінилося життя українців за час бойових дій та ще більше познайомили світ з українською культурою. З початком повномасштабного вторгнення проєкт “Голос країни” перетворився на проєкт “Музична оборона”, що зібрав талановитих виконавців,  які хотіли підтримати українців. Наша музична оборона продовжується і зараз, адже війна не закінчилася і ми незважаючи ні на що будемо давати відсіч окупантам на всіх рівнях, в тому числі і на культурному”, – каже Катерина.

Повне інтерв’ю читайте на сайті 1+1 за посиланням