Головна Діткам

Катерина Калитко, Ірма Вітовська, Наталя Сумська, Анастасія Димид – у нових «Казках на ніч» від Суспільного

Взимку вийшла третя десятка аудіоказок проєкту «Казки на ніч» від Суспільного Мовлення, яку озвучили: ведуча Першого каналу Суспільного Інна Москвіна; письменниця Катерина Калитко; ведучий Радіо Промінь Денис Денисенко; акторка Ірма Вітовська; ведуча Радіо Промінь Анна Заклецька; актор Юрій Дяк; ведуча Українського Радіо Оксана Маловічко; акторка Наталя Сумська; режисер Суспільне Новини Владислав Васильченко та представниця України на Дитячому Євробаченни-2023 Анастасія Димид.

Слухайте щочетверга о 19:00 на цифрових майданчиках:

– на дитячому ютуб-каналі Суспільного «Бробакс»;
– у телеграм-каналі «Суспільне казки» та сайті;
– на популярних подкаст-платформах.
Також казки звучать у програмі «Вечірня колисанка» о 20:50 на Радіо Культура.

Добірка нових 10 казок:

Як зʼявилися дельфіни та чайки. Озвучує Інна Москвіна.

Чи знаєте ви, чому білі чайки літають над зграями дельфінів, коли ті підіймаються на поверхню моря з глибини? Слухайте історію кохання в казці «Як зʼявилися дельфіни та чайки» — та дізнаєтесь!

Алім. Озвучує Катерина Калитко

Слухайте казку кримських татар про сміливого Аліма, який хотів допомогти своїй родині, та підступного купця, який хотів обманути хлопця. Казка «Алім» — це історія про те, що добро завжди перемагає зло.

Як опеньок по дощ ходив. Озвучує Денис Денисенко

Усі гриби були засмучені, бо у Великому лісі вже давно не було дощу. Як сміливий Опеньок пішов по дощ та врятував усіх грибів у лісі?
Слухайте казочку — та дізнаєтесь!

Песик і кулька. Озвучує Ірма Вітовська

Якось песик повертався з ярмарку з великою червоною кулькою. Життя було чудове. Але песикові хотілося ще дечого.
Як маленькому песику вдалось знайти друга завдяки кульці? Слухайте казку — та дізнаєтесь.

Киць-киць, Місячний Киць. Озвучує Анна Заклецька

А ви знали, як з’являються хороші сни?

Якось дівчинка Злата прокинулась вночі й побачила гарненького кота, якого звуть Місячний Киць. Він розповів дівчинці, що добрі сни — його лапок справа. А ось як саме з’являються сни — слухайте в казочці.

Казка про Мамая та його побратимів. Озвучує Юрій Дяк

Жив на Січі старий козак Мамай. Вмів та любив воювати, аж його вороги боялися та тремтіли, почувши ім’я козака. Якось підвів Мамая його вірний кінь у бою, і потрапив козак у полон до ворогів. Як побратими визволили Мамая, слухайте у казочці.

Білоччин Дуб. Озвучує Оксана Маловічко

Казка про старого гордовитого Дуба, якому було тоскно на самоті. Якось Дуб подружився зі звірятами та птахами і дозволив їм оселитись у своїй кроні. Як білочка та інші звірята врятували Дуба від біди — слухайте в казочці.

Холодна казка. Озвучує Наталя Сумська

В холодильнику, як завжди, було гамірно. На полицях лежали, сиділи й стояли всілякі харчі й про щось між собою гомоніли. Аж раптом чиясь рука поклала до холодильника Рибину. Новоприбула розповіла Баклажану, Шпротам, Крижинці та іншим мешканцям холодильника про те, звідки вона родом. Слухайте у казочці.

Млин. Озвучує Владислав Васильченко

Казка про дружбу старого Млина та Привида, що в ньому оселився. Млин часто поринав у спогади та мріяв, щоб люди знов почали молоти зерно. Аж якось під’їжджають до Млина двоє чоловіків з великими мішками.

Що було у тих мішках та яка пригода сталась далі — слухайте у казочці.

Золотий павучок. Озвучує Анастасія Димид

Ця казка про трьох діток: Тарасика, Настуню та Ільчика. У їхній привітній оселі завжди було багато радості й сміху. Але одного дня все перемінилося — на їхню країну напав злий північний ворог.

Про те, як сталося справжнє різдвяне диво та до чого тут золотий павучок, слухайте у казочці.