Головна TV

KATYA GROYS: Ніколи не думала, що буду про таке співати

Українська співачка KATYA GROYS стала гостею програми #Муз_Оборона на телеканалі “Дом”. Артистка розповіла, як ще до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну написала пророчу пісню про війну, згадала про виступи перед дітьми та про інші події, що назавжди змінили її творчість.

 KATYA GROYS зізнається – ще 15 лютого зрозуміла, що війна ось-ось розпочнеться, дівчина настільки поринула в болючі думки, що одразу написала пісню, яка стала пророчою.

“Я відчула, що з дня на день щось трапиться. Навіть якось сказала знайомим, що співатимемо пісні на фронті. А вже 24 лютого почалася війна, – пригадує KATYA GROYS у програмі #Муз_Оборона. – У такі важкі періоди в мене починає відкриватися творчість. Ми вже дали багато концертів для дітей. Я рада дарувати їм пісні, обійматись, обмінюватися енергією. Музика завжди рятує”.

Після початку війни співачка, авторка пісень та композитор KATYA GROYS не припинила творити. От тільки тексти та музика змінилися назавжди. Пісня “Ціною своїх дітей”, яку співачка виконала в ефірі каналу “Дом”, була записана за лічені дні. Спочатку Каті дали вже готовий текст, а за кілька днів сталася трагедія в Краматорську під час якої було втрачено багато людських життів. Це надзвичайно вразило артистку.

“Я дуже люблю дітей! Для мене вони найцінніше, що є в цьому світі. Тому я не розумію, як діти можуть вмирати… Тому музику на слова мого друга я писала дуже швидко і на емоціях, адреналіні… ніколи не думала, що буду про таке співати! Це дуже важко, – коментує співачка. – Хочу, щоб всі люди розуміли, що ми здобудемо цю перемогу надто великою ціною, ціною наших дітей”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.