Головна Культура

Катя Осадча: Я зустрічаю свої 40 вдома завдяки кожному Герою!

Телеведучій Катерині Осадчій виповнилося 40 років. На своїй сторінці в Instagram, серед іншого, вона завдячила за цей спокійний День кожному нашому Воїну:

“Сьогодні мені 40 😅 Це той самий дивний перехід в новий етап, якого я геть не відчуваю і всіх тих криз, жалю за роками ітд. (Хоча розповідали, що буде, але ні..). Просто в нас так багато навколо проблем, що мої роки це точно найменша проблема, тут би просто знати, що саме буде завтра і що наступить завтра”

“Я точно знаю, що вік не в паспорті, а всередині, а мені всередині суттєво менше років, але разом з тим вже є досвід життя, але з моїм характером цей досвід не додає спокою 🙂 Я відміряю роки своїми днями народженнями, завжди він співпадав з початком року навчального, так і залишилася звичка. За останній рік було так багато втілено, але попереду ще більше”

“В мене попереду так багато планів і справ, маленькі діти і ціла Україна де нам відбудовувати і будувати найкрутішу країну в світі. Ну а бажання я загадаю одне на нас всіх – ПЕРЕМОГИ. І тисячу разів сьогодні скажу ЗСУ, що я зустрічаю свої 40 вдома завдяки кожному Герою 🙏🏻”

Звичайно ж, своїй чарівній половинці адресував люблячі слова Юрій Горбунов, додавши до них сімейні світлини:

З Днем народження ,моя Королево!!
Дякую тобі за те,що ти є!
За те,що ти така красива!
За наших чудових хлопців!
І за твою любов!!
Живи довго,щасливо!
І нехай всі твої мрії здійсняться!!
Люблю тебе безмежно!!❤️❤️❤️