Головна TV

Казкове свято незнайомим людям на вулиці: актори серіалів Нового каналу – про різдвяні подарунки

26 грудня у світі відзначають День подарунків! На честь цього незвичного та приємного свята актори серіалів Нового каналу пригадали найбільш приємні подарунки, які отримували чи дарували у своєму житті. А також запропонували варіанти, що можна подарувати рідним та друзям на Новий рік. Тож занотовуйте або ж ностальгуйте разом зі знаменитостями!

Поліна Фролова, акторка серіалу «Голова»

– Зазвичай усі бажання, які я писала в листі, здійснювалися. Подарунки ховали під ялинку, коли ми всією родиною виходили на вулицю запускати салют. Ми поверталися додому й бачили, що якимось казковим чином сюрпризи вже нас чекали. Я завжди думала, що це справжнє диво! Санта Клаус приходив, я просто його не побачила, – з усмішкою розповідає Поліна Фролова. –
Найяскравіший спогад – це як одного року, коли всі отримали свої подарунки вдома, тато запропонував піти і привітати родичів, які живуть за півгодини ходи від нас. Він одягнув костюм Святого Миколая, взяв великий мішок, туди напхав дуже багато однакових м`яких іграшок-дельфінів, які я щороку отримувала на вокальному фестивалі. І ось усю дорогу до наших родичів тато зупиняв сім`ї з дітьми, які йшли нам назустріч, просив розповісти віршик чи заспівати пісеньку і дарував з торби дельфіна. Було дуже круто, бо тато робив казкове свято абсолютно незнайомим людям на вулиці!

Олександр Сугак, актор серіалу «Звʼязок»

– Ми з дружиною зробили нашим батькам найцікавіший подарунок під Новий рік. Тоді кохана завагітніла. І ми вирішили оголосити про це сюрпризом. Після першого УЗД нам дали зображення, на якому видно дитинку. Але ми не продумали, що такі «картинки» потрібно вміти читати. І тоді ще не було популярно оголошувати таким способом про вагітність близьким, – розповідає Саша Сугак. – Отже, в новорічну ніч роздали зображення з дитинкою батькам і братові. Реакція, звісно, була неоднозначна (усміхається). Батьки взагалі не зрозуміли, в чому річ. Може, подумали, що якесь нове віяння в мистецтві (сміється). Лише брат, хоч і з запізненням, зрозумів, що означають ті «картинки». І вже потім, звісно, сльози батьків, радість, вітання – все, як має бути (усміхається).

Віталіна Біблів, акторка серіалу «Будиночок на щастя»

– Я обожнюю робити подарунки! Тож сюрпризи на Новий рік починаю помаленьку збирати вже з лютого, – каже Віталіна Біблів. – Намагаюся, щоб це було щось тематичне. Наприклад: свічки, теплі шкарпетки, пледи, рушники, піжами, гноми, набори для ароматизації квартири. Також, я вважаю, що дуже круто подарувати новорічну іграшку. Але не звичайну, а ексклюзивну. Можливо, з якоїсь виставки. Також класна ідея – адвент-календар. Таким чином робиш людину щасливою на 25 днів наперед. У хрещеників завжди дізнаюся, що ті хочуть. Коли вони були менші, то було легше. Лего, барбі, та й усе (усміхається). Зараз вони стали доросліші, та подарунки завжди чекають. Тож зазвичай я вигадую якусь приємність і до цього обов`язково додаю гроші. Підсумую такою думкою: навіть якщо подаруєте гірлянду та імбирний пряник, але зробите це від душі, вже буде круто. Бо важливий не сам подарунок, а важлива увага!