Головна Культура

Книга вихідного дня: Сергій Жадан. “Тамплієри”

«Тамплієри» — 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.”
Сергій Жадан

І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена запеклістю й злістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне — знає, чим усе має закінчитися.

“Пропозиція проілюструвати нову книгу Сергія Жадана полестила мені й зацікавила. У певному сенсі ми всі живемо в епоху Жадана. Сергій сьогодні— чи не найважливіша постать нової української літератури. Крім того, я сприймаю його як голос розуму і взірець чесної позиції письменника у наш розшарпаний час у нашій вже вкотре в муках самонароджуваній країні. Я вирішив не ілюструвати буквально конкретні тексти, а створити таку собі сюїту за мотивами власних робіт різних років, образи яких— за моїми відчуттями— перегукуються з поезією Сергія. Наскільки це вдалося судити вам.”
Олександр Ройтбурд

Рік видання: 2022
К-ть стор.: 120
Розмір: 14,8х21 см
ISBN: 978-617-8024-25-3
Видавництво: Видавець Померанцев Святослав
Художнє оформлення: Олександр Ройтбуд

Придбати: https://www.books-xxi.com.ua/products/tamplieri