Головна Діткам

КНИЖКОВИЙ СЕРІАЛ ПРО ДРАКОНЧИКА КОКОСА

На початку липня в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачили світ чотири книжки німецького письменника Інґо Зіґнера з популярної серії дитячих книжок – «Дракончик Кокос іде до школи», «Дракончик Кокос і безстрашний пірат», «Дракончик Кокос і великий чарівник», «Дракончик Кокос і Чорний лицар».

У найближчих планах – перекласти та опублікувати всю серію, яка налічує більше 30 видань.

Більше 20 років тому німецький письменник Інґо Зіґнер написав та проілюстрував збірку історій як подарунок до дня народження для маленького хлопчика, що мешкав поруч. Це були розповіді про смішного і дружнього дракончика Кокоса. Відтоді цей персонаж не покидав думок автора.

Зіґнер зробив копію цієї збірки та зовсім скоро вона потрапила до літературного агента, який був у такому ж захваті від дракончика, як і хлопчик, для якого він створювався.

Дуже швидко ця історія побачила світ у вигляді книжки. Триває вона вже 20 років.

З того часу в Німеччині продано більше 15 млн копій цієї серії. За мотивами історії зняли два фільми та серіал, в якому головну роль грає наш улюблений дракончик. Персонажі книжки існують також у вигляді різноманітної продукції – від плюшевих іграшок до олівців, що ще раз підкреслює, наскільки Кокос – улюблений герой малечі.

Перекладачка серії Олександра Григоренко зізнається, що в цих текстах її по-справжньому захопила легкість, з якою автор вигадує нові світи для нових історій. «Після першої казки чекала, – говорить вона, – що наступні якось продовжуватимуть і деталізуватимуть світ самого драконячого острова, але ні. Виявилося, що вирушати звідти у пошуках пригод можна у дуже несподіваних напрямках». 

Видання орієнтовані на дітей від трьох років.

Довідка про автора.

Інґо Зіґнер народився 1965 р. в Ганновері й провів дитинство  неподалік,  у  селі  Ґросбурґведель,  після  школи  вивчав банківську справу, прожив рік у Франції, досить недовго відвідував університет і зрештою почав працювати у «Vamos» – ганноверській туристичній агенції, що спеціалізується на сімейних  подорожах.  Під  час  багатьох  поїздок  Інґо  Зіґнер розповідав  дітям  фантастичні  історії  і  згодом,  натхненний щирим захопленням своїх слухачів і слухачок, почав ці історії записувати. Пізніше він також навчився малювати.

Інґо Зіґнер живе й працює в Ганновері. Книжки про малого дракончика Кокоса, перекладені на багато мов, завоювали  серця  малечі.  Восени  2003  р.  письменника  нагородили літературною премією міста Бад Ібурґ.

Джерело: Буквоїд