Головна TV

Кохання і сила: на СТБ покажуть серіал «Справедливість»

27 лютого на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра мелодрами «Справедливість» виробництва Artforms production. Історія про те, як через деспотичність батьків руйнується доля дорослої доньки. Однак справжня любов – надпотужна сила, яка здатна на все.

За сюжетом 18-річна Надя Матвієнко все життя перебувала під гіперопікою впливових батьків. Її  долю вирішував батько. І навіть обрав для дівчини нареченого. Вона навчається в музучилищі за класом фортепіано. Згодом таки збирається заміж за знатного чоловіка з гідної родини. Серце Надії ще спить: у неї ніколи не було того, що в книгах і кіно називають коханням. А от слово тата — закон. Вона звикла у всьому слухатися, тому до залицянь завидного нареченого ставиться прихильно. Але все змінюється, коли в її життя вриваються справжні почуття.

Справжня любов — надпотужна сила, яка здатна на все. Вона витримала роки зневаги і тепер готова боротися за те, аби повернути у своє життя щастя разом з тим, кого обрало серце.

Події серіалу «Справедливість» відбуваються в чотирьох різних часових рамках: 2003, 2006, 2018 та 2021 роки.

Серіал було відзнято до 24 лютого 2022 року.

У ролях: Анна Сагайдачна, Валентин Томусяк, Сергій Фролов, Анна Сердюк, Артем Позняк та інші.

Виробництво: Artforms production.

Головна авторка сценарію — Тетяна Гнєдаш, режиссер — Олег Масленніков, оператор — Маркіян Канюка, продюсери — Тетяна Гнєдаш, Ілона Гребенюк, Дар’я Орешкевич, Сергій Ухін.

Дивіться серіал «Справедливість» з 27 лютого, з понеділка по четвер, о 20:00 на СТБ.