Головна Культура

KOLA презентувала ніжну емоційну композицію «Тебе – Собі»

Неймовірно ніжну та чутливу композицію випустила лірична душа KOLA під назвою «Тебе – Собі». Пісня про потребу однієї людини в іншій, немов повітря, про бажання бути якомога частіше разом, попри кілометри та відстані, про бажання кохати і усвідомлення того, що це саме твоя людина.

Чи має значення, коли саме зустрічається та сама людина, з якою виникає бажання стати одним цілим та провести життя разом? Піснею «Тебе собі» співачка стверджує, що не важливо минуле, головне те, що істинно нині, справжні почуття та готовність бути один для одного невід’ємною частиною життя.

«Я написала цю пісню за 25 хвилин ще в листопаді, і ось тільки зараз вона вийшла. Пісня поширювалася соцмережами скрізь, і я сподіваюсь, люди її не заслухали до дірок ще до виходу офіційного релізу. 

Хочу, щоб вона зігрівала та давала надію на те, що справжньому коханню не стануть на заваді ані кілометри, ані відсутність регулярних дзвінків, ані тимчасова розлука через нинішні обставини. 

Турбота, повага, доброта, чесність – це все фундамент гарних відносин, тож хочу закликати всіх ставитися до свого кохання саме так, і тоді ваше серце буде щасливим», – прокоментувала прем’єру KOLA.

Пісня доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках.