Головна TV

Коли відбувається розлучення, рано чи пізно зустрінеться й кохання: Соломія Вітвіцька розповіла про особисте та проєкт «На часі»

Ведуча телеканалу 1+1 Соломія Вітвіцька у розмові з сайтом 1+1 розповіла про особисте, Woman talk «На часі», волонтерство й речі, які надихають.

Ведуча розповіла, що ніколи не мала думок залишити роботу ведучої, але пробувати втілювати нові проєкти зовсім не проти. У Соломії є за плечима невеликий акторський і дубляжний досвід. Також ведуча активно займається спортом, творчістю.

«Одного разу ми зібралися з головною редакторкою журналу «Viva!» Іванною Слабошпицькою, медіапродюсеркою та експерткою з жіночого контенту Оленою Скачко і почали обговорювати можливість створення жіночого кола на тему кохання і розлучень, бо зрозуміли, що це справді на часі. Так з’явився проєкт Woman talk «На часі». До того ж із цього питання була дуже невтішна статистика: у 2023 році було набагато більше розлучень, ніж у 2022, тож ми вирішили зробити справжній розбір теми, обговорити це з експертами та жінками, які пережили розлучення у цей буремний час. Так виникла ідея. Ми хочемо допомогти людям, які важко переживають розрив, ображені або не можуть емоційно зібрати себе докупи», — каже Соломія.

Під час війни кохання може завершитись, але може розпочатися і нова історія. Ведуча інтригує, що на заході будуть героїні, котрі розкажуть, як бути з думками про те, що любов, почуття нині не на часі.

«Треба жити тут і зараз, цього часу нам ніхто не поверне. Про це ми й говоритимемо, тому що, коли відбувається розлучення, рано чи пізно зустрінеться й кохання», — ділиться Вітвіцька.

В інтерв’ю також зачепили такі теми — хобі Соломії, які допомагають бути в ресурсі; допомогу маленьким пацієнтам лікарні Охматдит; інститут репутації та культуру скасування.

Повне інтервʼю за посиланням: https://1plus1.ua/novyny/koli-vidbuvaetsa-rozlucenna-rano-ci-pizno-zustrinetsa-j-kohanna-solomia-vitvicka-pro-vlasnij-proekt-ekskluziv