Головна АЗОВ 22

КОМАНДУВАННЯ ПОЛКУ «АЗОВ» ПРОВЕЛО ЗУСТРІЧ З РОДИНАМИ ЗАХИСНИКІВ «АЗОВСТАЛІ», ЯКІ ДОСІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ПОЛОНІ

Відбулася зустріч родин азовців-захисників «Азовсталі» з керівництвом полку «Азов» та бійцями, які були звільнені з полону.

Подія сталася на прохання командирів та була організована Асоціацією родин захисників «Азовсталі». Зокрема, серед ініціаторів зустрічі – командир «Азову» Микита Надточій «Раз-Два» та начальник штабу полку Богдан Кротевич «Тавр», який 21 вересня повернувся з полону.

Під час зустрічі командування «Азову» надало родинам всю наявну у них інформацію щодо стану бійців та умов перебування в полоні, а також відповіло на поставлені запитання.

Командний склад полку «Азов» завжди бере активну участь у процесах, пов’язаних з обмінами захисників «Азовсталі» та сприяє Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими всіма можливими засобами.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує азовцям за зустріч та плідну розмову. Ми впевнені, що лише об‘єднавши сили, бійці «Азову» та родини полонених оборонців Маріуполя зможуть досягти спільної мети і повернути всіх захисників «Азовсталі» додому.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»