Головна АЗОВ 22

Командири “Азову” – вдома! Скоро скажемо: Слава Перемозі!

В Україну з Туреччини повернулися військові командири, які захищали “Азовсталь”, а потім після звільнення з російського полону за обміном перебували в цій країні!

Довгождану радісну звістку повідомив президент Володимир Зеленський у себе в Telegram:

“Повертаємося додому з Туреччини й повертаємо додому наших героїв.
Українські воїни Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко, Денис Шлега нарешті будуть із рідними”.

Вже на рідній землі, ввечері у Львові, на запитання, чи будуть вони повертатися на фронт, командир “Азову” Редіс відповів: “Звісно. Для цього ми повернулися в Україну. Це наша найголовніша мета”.

У свою чергу, заступник командира “Азову” Калина, описуючи їхнє перебування в Туреччині, перефразував поезію Лесі Українки: “Ми паралітики з блискучими очима, душею сильні, волею слабкі. За спиною у нас ростуть орлині крила, але кайданками ми були прикуті до турецької землі”.

“Ми повернулися і далі ми будемо робити свою роботу. Ми військові, ми давали присягу”, – сказав Калина.

ВІТАЄМО ВДОМА, ВОЇНИ ДОБРА!

НАМ ВАС ДУЖЕ НЕ ВИСТАЧАЛО!

АЗОВ FOREVER!

Попереду у нас всіх ще багато роботи, адже майже 2000 оборонців «Азовсталі», серед яких 700 бійців «Азову», лишаються в катівнях ворога вже другий рік. Памʼятаймо про це і робімо все можливе, кожен на своєму фронті, щоб вони зустрілися зі своїми родинами якнайшвидше!