Головна АЗОВ 22

КОМАНДИРИ ГАРНІЗОНУ «МАРІУПОЛЬ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

У Туреччині, за дорученням Президента Володимира Зеленського, командирам гарнізону «Маріуполь» було вручено ордени «Золота Зірка». Про це повідомляється на сайті Глави держави.

Президент відзначив найвищою державною нагородою п’ятьох захисників Маріуполя: командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, його заступника Святослава Паламара, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського, старшого офіцера «Азову» Олега Хоменка та командира 12-ї бригади НГУ Дениса Шлегу. Вручення орденів відбулося під час зустрічі Андрія Єрмака та першої леді Олени Зеленської із захисниками «Азовсталі» та членами їхніх родин у Туреччині, де перебувають військовослужбовці.


Під час зустрічі відбувся відеодзвінок Президента України Володимира Зеленського, який подякував Героям: «Ми всі пишаємося вами. І я надзвичайно щасливий, що з вами – рідні, і дуже щасливий, що ви в нас такі є. Ви не просто герої, ви – живі герої, і це дуже важливо. Я дякую кожному з вас. І ми зробимо все, щоб забрати ваших побратимів, які зараз у полоні. Пишаюся, що ми живемо в одній країні, за неї разом боремось і точно переможемо. Слава Україні!»


Святослав Паламар, заступник командира «Азову» у своїй промові зазначив, що битва за Маріуполь і все, що відбулося з нами, вихід з полону – це українське диво наперекір долі: «Всі прекрасно розуміють, що з нами мало статися. Тут є люди, які знають, що таке російські тортури й російський полон. І ця нагорода – це нагорода наших воїнів. Це нагорода нашого українського народу. Я дуже гордий з того, що я українець. Це найкрутіша нація у світі! І найкрутіша влада та найкрутіші військові».

Захисники «Азовсталі» звернулися з проханням передати Володимиру Зеленському прапор України з їхніми підписами та девізом «Без бою немає слави».

Фото: Офіс Президента

@AzovstalFamilies