Головна TV

Комік Ганін: Я звертаюся до коханої лише «Катерино Олегівно»

Уже понад півтора року актор і блогер Кирило Ганін щасливий у стосунках із Катериною. Пара познайомилася завдяки одному з прямих ефірів коміка ще на початку війни. Тоді він сказав, що дуже хоче борщу. І Катя написала йому в Instagram: «Можу приготувати».

Згодом вони домовилися про зустріч, і відтоді нерозлучні. Дівчина допомагає Кирилу на студії, виконує роль адміністраторки, гримера, стиліста. Вони разом 24 на 7! Блогер вперше поділився з Новим каналом подробицями їхніх стосунків:

– Найтепліший спогад, пов’язаний із нею, це наше побачення. Ми вперше зустрілися наживо в квітні 2022 року. Дуже добре пам’ятаю цю зустріч із Катею. Тоді я прийшов у футболці, а вона – в куртці, джинсах. Бо мерзлячка. І було дуже романтично! Я звертаюся до коханої лише «Катерино Олегівно». По-іншому називати не можна!. Ось такі наші стосунки: ми домовилися, що в нас матріархат. І найбільше в житті я довіряю саме коханій.

Наступного дня після першої зустрічі Катя переїхала до Кирила. А цього року в березні закохані відзначили першу річницю стосунків.

– Для мене мова кохання – це наші обійми перед сном. Люблю, коли ми вдвох лягаємо спати й обіймаємося ще дуже довго в ліжку, говоримо одне одному, як сильно любимо. Такі миті дуже важливі для мене, – ділиться комік.