Головна Кіно

ПРЕМ’ЄРА! «КОРОЛЕВА-ВОЇН»: СВОБОДА ВИЩЕ ЗА ВСЕ!

(First row L-R) Lashana Lynch, Viola Davis,Shelia Atim (Second row L-R ) Sisipho Mbopa , Lone Motsomi ,Chioma Umeala

Ця захоплююча історія, натхненна реальними подіями, переносить до часів работоргівлі.

Молодого царя Дагомеї захищає військо, найблискучішою частиною якого є армія амазонок. Сильні, спритні, натреновані до досконалості, вони легко перемагають чоловіків-воїнів та високо цінують свободу. Кохання для них – перешкода на шляху до перемоги, манікюр – страшна зброя, олія для тіла – можливість вислизнути з лап ворога.

Lashana Lynch stars in THE WOMAN KING.

Неймовірний африканський колорит, яскраві барви, гарячі емоції. Батальні сцени настільки красиві, що починаєш відчувати, як у тобі прокидається хижачка (цікаво, що в цей момент відчувають чоловіки?). Фільм насичений цікавими сюжетними поворотами. Тут і сімейні пристрасті, і кохання, і помста. Є і смішні сцени, і щемливі сумні моменти. Але загалом ця історія дивним чином перегукується з нашою дійсністю: та сама боротьба за незалежність, за можливість самостійно визначати свій шлях.

І ця відчайдушна сміливість захищаючих свою свободу воїнок, для яких смерть краще, ніж полон – надихає і захоплює. А дійсність таки повернула до суворої реальності: повітряна тривога не дала додивитися фільм до кінця, довелося покинути зал. Але я ще до нього повернуся.

Наталія Кряж

  • Студія: Sony
  • Оригінальна назва: The Woman King
  • Старт в Україні: 06.10.2022
  • Жанр: епічна історія на основі реальних подій
  • Режисер: Джина Прінс-Байтвуд («Стара гвардія», «Поза світлом»).
  • У ролях: Віола Девіс («Прислуга», серіал «Як уникнути покарання за злочин»), Хіро Файнс-Тіффін (трилогія «Після»), Лашана Лінч («007: Не час помирати»), Джон Бойєга (трилогія «Зоряні війни: Пробудження сили»).