Головна TV

Костя Войтенко відзвітував про волонтерську діяльність у 2022 році

Відомий український актор, який виконує одну з головних ролей у серіалі «Будиночок на щастя» (Новий канал), розповів, яку суму йому з товаришем вдалося зібрати на потреби армії за останні десять місяців.

Майже з першого дня війни зірка українського комедійного серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Костянтин Войтенко разом із професійним танцівником Антоном Нестерком об’єдналися й допомагають українським воїнам. Вони заснували офіційний благодійний фонд «Попарам» і за десять місяців боротьби з російським агресором витратили на допомогу ЗСУ вісім мільйонів гривень!

– Усе завдяки вам і вашим донатам, – лаконічно звернувся до людей Костя Войтенко. – Продовжуємо! Разом до перемоги!

Антон із Костею були знайомі ще до війни завдяки відомому танцювальному проекту. Звід самого початку вторгнення хореограф взявся за волонтерську роботу. І цим самим надихнув свого зіркового товариша.

– Я побачив, що Антон дуже активно волонтерить. Написав йому, що також хочу допомагати. Одразу відчував сильну довіру до Антона. Почали щодня працювати, – розповідає Костя в YouTube-проекті «Мамо, я ганяю тачки». – Система така: до Антона надходять запити, він їх приймає, далі формуємо посилки й відправляємо в різних напрямках. Працюємо щодня. Інколи доводиться відповідати і вночі. За весь час війни ми не були у справі лише один раз. Лише день пропустили за ці місяці.

Дивіться серіал «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі. І зовсім скоро зустрічайте нові серії цієї чудової української комедії.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції