Головна Культура

Краса українок – в підтримку наших Воїнів: благодійний фотопроект «Хустка Перемоги до Дня Захисника»

4 жовтня у столичній галереї “Митець” відкрився художній благодійний фотопроект «Хустка Перемоги до Дня Захисника» за мотивами українського етносу.

«Нація сильна тоді, коли цінує та підтримує традиції своїх поколінь в історії, культурі та побуті». Сьогодні, як ніколи, ми пишаємось своїм минулим та вдячні героям-воїнам за сьогодення. Дякуючи їм ми можемо продовжувати наше життя, тому мета проекту – краса українок в підтримку наших героїв – захисників під надійним покровом Богородиці.



В благодійному осінньому фотопроєкті “Хустка Перемоги» від Міжнародної корпорації «Зоряні мости» та при підтримці Міжнародного Клубу Успішних Жінок Києва беруть участь українські жінки-берегині, які вірять у Перемогу воїнів-Героїв, що боронять нашу землю, і роблять все можливе для її прискорення – Марина Кінах, Оксана Білозір, Юлія Ярмоленко, Людмила Станіславенко, Тетяна Петракова, Оксана Фурса, Марія Снитнікова, Марі Пежо, Катерина Лазор, Наталія Чобан, Анна Коршунова, Жанна Тетьора, Лілія Олійник, Анна Фесенко, Валентина Горбенко, Лідія Алагірова, Влада Співак, Зоряна Ленів, Світлана Мирвода, Олена Пушкарук, Олена Шевчук та інші сильні та чарівні.




Обличчям проекту стала надзвичайно чарівна та талановита лікар-стоматолог, засновниця Благодійного Фонду «Corp32» @corp32.ua, волонтерка, громадська діячка, членкиня World Woman Club м.Одеса- Наталія Чобан.

Партнер проекту – Лауреат премії «Людина року-2018» у категорії “Меценат”, Президент ГО «Біла Птаха» – громадсько-політичної сили, яка створює нову соціальну реальність, автор книг – Анна Коршунова.

Beauty партнер – салон краси I’m
Медіа партнерОперативна Україна

Ведуча заходуОльга Вороніна, Ведуча Стильного Радіо «Перець ФМ», волонтер, золотий рекламний бренд-войс України.

На відкриття завітали відомі виконавці:

Народний артист України, оперний та естрадний співак, Голова Азербайджанського Культурного центру, Посол миру – Гурбан Аббасов.

Телеведуча програми “Ревізор:магазини”, актриса, співачка, продюсер – Наталія Кудряшова.

Світлана Мирвода – співачка, бандуристка, артволонтер з 2014 року, яка їздила на передову з концертами. володарка Гран-прі міжнародного фестивалю в Італії; Народна артистка України.

Марі Пежо – співачка, актриса, автор текстів і музики.

Перформенс від театру мод з м. Городище Черкаська обл. «VYSHYVANKA” – з українським стародавнім одягом, українська співачка – Софія Єгорова.

Для благодійного внеску були представлені для продажу прикраси «Ти файна!» – зустрічаємо Перемогу красиво.

Лот на аукціон та welcome drink було надано WINE EGOIST – Винний концепт, м.Київ, Instagram: @wineegoist_boutique, @wineegoist
FB: Wine Egoist

Солодощі – від «Київський БКК» – провідного національного виробника кондитерських виробів – тортів та тістечок.

Квіти від «Камелії»