Головна TV

Круто! Леся Нікітюк за свої гроші купила пікап для військових

Щодня кожен українець усіма можливими способами намагається наблизити нашу перемогу. Ми йдемо до неї не завжди великими, але завжди впевненими кроками! Збори волонтерів на різні потреби військових не закінчуються, запити лише примножуються. Але всі разом, у межах можливостей кожного, ми їх «закриваємо». Днями Леся Нікітюк придбала та передала автомобіль для наших захисників та захисниць.

– Це так званий донат у вигляді пікапа, – розповідає Леся. – До мене звернулися хлопці, які працюють 24/7, захищаючи нас із вами. Одне з їхніх головних завдань – знищувати ворожі дрони. Для цього їм потрібні авто. Тому я одразу звернулася до моїх друзів, волонтерів з проекту «Добромобіль», і попросила пригнати пікап. Через три тижні авто вже фарбувалося в захисний колір (усміхається). А ще друзі наліпили на автомобіль наклейку з моїм фото та написом #люблюЗСУ.

Леся закликає завжди пам’ятати, що наша сила – в єдності та щоденних хороших справах. Так ми точно здолаємо ворога та відстоїмо кордони рідної держави:

– Друзі, ми всі хочемо, щоб Україна виграла цю війну. І будемо робити все, що можемо, аж до перемоги! Слава Україні!