Головна Культура

КИЇВСЬКИЙ ГУРТ «КРИХІТКА» ДАЄ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ

Київський гурт «Крихітка» та його солістка Саша Кольцова дадуть благодійний концерт у Львові 16 вересня. Концерт стане частиною турне по Західній Україні. Окрім Львову гурт виступатиме в Тернополі та Івано-Франківську. Частина отриманих від продажу квитків коштів піде на потреби ЗСУ.

«На початку війни ми всі опинились у різних містах України, – каже лідерка колективу Саша Кольцова – волонтерили, спілкувались із закордонною пресою, працювали на основних роботах, але наш основний фронт – культурний. Отже повертаємось до роботи, до створення нових пісень, до нашої публіки і, звісно, продовжуємо підтримувати ЗСУ. Вже ні в кого немає сумнівів, що культура – це зброя, а кордони України пролягають там, де люди співають українських пісень. Ми раді, що “Крихітка”, як автори і виконавці, завжди були на стороні своєї держави, країни, своєї аудиторії.

У цей візит хочемо вчергове побути зі своїми у цей важкий і важливий час, надати сил одне одному і поспівати улюблених пісень гурту. А ще для львівських слухачів 16 вересня маємо особливий подарунок – днями записали свою версія “Поцілунку” Мертвого Півня на слова Віктора Неборака – наш рімейк має назву “Я п’ю цей вечір до кінця”».