Головна Культура

LAURA MARTI презентує перший сингл свого нового джазового альбому “Africa. Tribute to Lars Danielsson”

Відбулася прем’єра синглу нового альбому LAURA MARTI – «Africa. Tribute to Lars Danielsson”. 

Прем’єрний сингл має аналогічну назву – «Africa». Він є одним із трьох промо-синглів альбому, які вийдуть до публікації самого альбому, випуск якого заплановано на 26 травня 2023 року.

Сінгл «Africa» доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням.

Альбом «Africa» Tribute to Lars Danielsson був записаний на німецькій студії Bauer Studios і запланований до виходу на лейблі Neuklang. Робота над альбомом відбувалася під час повномасштабної війни, яку Росія розв’язала в Україні. У цей час дуже важливою є підтримка всіх європейських інституцій, які допомагають українській музиці знайти гідне місце в культурному житті Європи.

Проект складається з 9 композицій. Вісім з них – добре відомі композиції зірки європейського джазу Ларса Даніельссона (Lars Danielsson), а одна – пісня, спеціально написана Ларсом для проекту і названа «For Laura». Примітно, що в записі цього треку на альбомі Lars Danielsson сам узяв участь.

До проекту «Africa» Tribute to Lars Danielsson Лаура Марті запросила відому українську джазову піаністку та композитора Наталію Лебедєву, для створення аранжувань до пісень Ларса.

До проекту долучилися талановиті українські джазові музиканти: Яків Цвєтінський (труба, флюгельгорн) Юрій Нацвлішвілі (контрабас), Діма Литвиненко (барабани).

«Я хотіла витягнути українських музикантів з вогню і зробити з ними те, що вони роблять найкраще – створюють музику. Таким чином надихнути хлопців між сиренами і тривогами. А також, красиво і голосно познайомити Європу, з українськими джазовими зірками. І, все вийшло!» – Лаура Марті.

Наступні промо-сингли альбому буде опубліковано: «Lviv» – 17 березня, «For Laura» – 24 квітня

Реліз повного альбому «Africa» Tribute to Lars Danielsson заплановано на 26 травня 2023 року.

LAURA MARTI українська джазова, етно- та поп-співачка і композиторка вірменського походження. В українському музичному світі її називають однією з найбільш універсальних співачок України з оксамитовим голосом. У 2017 році була визнана “Співачкою року” за версією “ELLE Style Awards”. Крім того, вона номінована на “Проект року 2018 – Україна”. номінована та взяла участь у “Голосі країни – 11”. Поточний 2022 рік – Лаура Марті виграла 4 тижні тому польську премію – Grand PRIX – Ladies Jazz. Як джазова співачка вона працювала з багатьма відомими міжнародними джазовими музикантами, такими як,  Bobby McFerrin, Lars Danielsson, Magnus Öström. Серед них – джазові фестивалі: Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest), Jazz nad Odrą, Lotos Jazz Fest, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Bez, Bouquet Kyiv Stage.