Головна TV

Леся Нікітюк: історії від переселенців

Ведуча Нового каналу поділилася шокуючими розповідями людей, які тікали від бойових дій.

З початком повномасштабного вторгнення ведуча «Lе Маршрутки» та «Пари на мільйон» (дивіться по понеділках о 20:00 на Новому каналі) прийняла тисячі біженців у Хмельницькому. Вона розповіла, що з зони бойових дій люди приїжджали в шоковому стані, а історії деяких переселенців вражали до сліз.

 Якось опівночі приїхали троє людей із Запоріжжя — в них був свій притулок для собак. Половину тварин там перестріляли, половину вони вивезли. То до нас вони прибули з 20-ма коргі! — згадує ведуча. — І воно бідне одне-друге-п’яте-двадцяте поводиться так, що ти просто ридаєш — стоїть по стійці струнко, знає, що його рятують. Ми організували для них окрему кімнату, бо всі вже спали. Завели тих собак, поклали два матраци, хазяйка сказала їм «вперед», а вони зайшли й лягли на них, як шпроти в банці, одне біля одного. Дивишся – і серце розривається.

Кожна історія гідна голлівудської екранізації, але, на жаль, це не кіно, а реальність, у якій українці живуть від початку повномасштабного вторгнення.

Люди вибиралися, поруч вибухнув снаряд, і чоловіку відірвало ступні. Одну знайшли, а другу ні. Парамедикам якось вдалося ту ступню зберегти, в Хмельницькому йому намагалися пришити, але, на жаль, не вдалося, ділиться ведуча Нового каналу. Таких випадків багато, це дуже важко. Тільки бездушні істоти можуть забирати життя в мирних людей.