Головна TV

Леся Нікітюк побувала на розміновуванні з Патроном

Під час зйомок свого тревелу «LeМаршрутка» (Новий канал) телеведуча познайомилася зі знаменитим чотирилапим сапером та ще багатьма ДСНСниками Чернігівщини.

У проекті-подорожі незламною Україною «LeМаршрутка», який щопонеділка о 20:00 виходить на Новому каналі, Леся Нікітюк показала Сіверщину. Цей край об’єднує дві області, які прийняли на себе удар ворога на початку повномасштабної війни, – Чернігівську та Сумську. Зараз край активно відновлюється і продовжує жити й боротися попри все. А ще саме звідси родом унікальна тваринка-герой, яка стала справжньою зіркою – пес Патрон.

– Це була надзвичайна зустріч! – ділиться враженнями Леся Нікітюк. – Коли ми приїхали на Чернігівщину, нас зустріли дівчата і хлопці з ДСНС. Серед них був Михайло, власник Патрона. Ну, і сам пес. Своїми манюсінькими лапками він оббіг нашу маршрутку, стрибнув мені на ручки. Пес дуже слухняний, він виконував команди і накази. Уявіть, поки ми йшли й записували інтерв’ю, Патрон постійно біг перед нами, і весь час, щось обнюхував і шукав.

Телеведуча пригадує, що вони зі знімальною групою йшли територією, де працює безліч наших саперів, розміновуючи землю. На території Чернігівської області, станом на момент зйомок влітку 2022 року, було знищено понад 40 тисяч вибухонебезпечних предметів. І роботи ще не завершені. Найближчі три роки людям точно потрібно забути про гриби та походи в ліс.

– Які мої відчуття були на момент зйомок там? Мене просто розривало всередині! На голову не налазить, що це відбувається з нами, – говорить Леся. – Ти йдеш по території, де по обидва боки дороги, стоять стовпчики «обережно, міни», і ти у розпачі думаєш лише про те, що це твоя земля, український ліс… І в ньому зараз дуже небезпечно перебувати. Моя глибока шана всім, хто допомагає очищати землю від тих покидьків і від тих жахливих «сюрпиризів», які вони залишили у наших лісах і будинках. Українці непереможні!

Дивіться два нові випуски тревел-проекту «LeМаршрутка» вже сьогодні, 19 грудня, о 20:00 на Новому каналі!