Головна TV

Леся Нікітюк – про хейт: Агресію і силу треба спрямовувати на спільного ворога

Ведуча проекту «єПитання», який щопонеділка показує Новий канал, зізналася, що саме їй пишуть в особисті повідомлення в Instagram.

Попри складну ситуацію в країні хейтери продовжують писати образливі коментарі в соцмережах. Часто закиди від них «прилітають» ведучій сімейного розважального шоу «єПитання» на Новому каналі Лесі Нікітюк. Зірка від початку повномасштабного вторгнення активно волонтерить, відкрила прихисток у Хмельницькому та гуманітарний штаб, який функціонує і досі. Але всі добрі справи хейтери, на жаль, ніби не помічають. І не втрачають можливості, аби написати щось дошкульне.

– Страшенно боляче, коли людина, особливо в такий час, хоче зайти до тебе в хату і, вибачте, нагадити. Я не приймаю цього. Ідіть і кидайте неприємні речі своїм родичам чи друзям, а мені не треба, – ділиться думками Леся Нікітюк в ефірі проекту «Тихий вечір з Оленою Кравець». – У мене в Instagram є рубрика «цьоця Наташа». Це для окремих осіб, які дуже часто мені розказують, як я повинна виглядати, чи колоти мені губи, чи вдягати сережки, як потрібно розмовляти, з ким зустрічатися. Також що мала би вже щонайменше п’ятьох народити. Давайте зробимо ток-шоу, де ви сядете, розкажете мені це все, я вислухаю і скажу: «Говоріть це своїм дітям. У мене є моя мама, яка вашим дітям такого не розказує. І ви мені не кажіть».

Леся Іванівна закликає об’єднатися проти російських окупантів, які нещадно руйнують міста і села та вбивають наших людей, а не проти своїх співвітчизників.

– Ми, українці, дуже полюбляємо гризти одне одного та не дозволяємо гризти нас, – говорить телеведуча. – Але давайте в цій надзвичайній ситуації, де ми з вами в одному човні, свою агресію і силу будемо спрямовувати на нашого спільного ворога.

Дивіться сімейне розважальне шоу «єПитання» вже сьогодні, 15 травня, о 20:00 в ефірі Нового каналу!