Головна TV

Леся Нікітюк про нового співведучого: Я випробовувала його по всіх фронтах

Менше ніж за тиждень стартують зйомки нового сезону ігрового розважального шоу «Хто зверху?» (Новий канал). Інтрига щодо опонента Лесі Нікітюк розкриється вже зовсім скоро! А поки Леся Іванівна ексклюзивно розповіла, як проходили тракти ведучого цього легендарного проекту.

– Я дуже хвилювалася під час трактів, – зізнається ведуча Нового каналу. – По-перше, хочу розказати читачам, як все відбувалося. Це не було так, що приходить можливий кандидат на роль ведучого «Хто зверху?», і ви з ним спілкуєтеся півгодини. Тракти – це повноцінна гра зі статистами, які виконували роль зіркових учасників. Режисери, які сиділи перед моніторами, мали відчути атмосферу. А нам треба було її зробити! Це стало для мене надзвичайно важливим завданням. Хотіла відпрацювати так, як відпрацьовую на зйомках: давати імпульси, трішки десь маніпулювати, загравати, випробовувати й витягувати з того чи іншого кандидата емоції та енергію. Щоб режисери якнайкраще бачили, які вони в кадрі, і на що кожен з них спроможний.

Тракти тривали три дні. І щодня приходило по три-чотири кандидати на місце капітана чоловічої команди.

– Це було зовсім непросто! Хочу сказати, що я нормально так калорій скинула, – сміється Леся Нікітюк. – Після трактів почувалася трішки спантеличеною, адже жоден кандидат був не те що не схожий на Притулу, якого, в принципі, неможливо повторити чи порівняти, це були кардинально інші люди! Різні герої, з різним темпераментом, з різною специфікою гумору. І я мала знайти конект із кожним.

Леся зізнається, що з нетерпінням чекала рішення щодо нового співведучого від команди проекту.

– У нас із ним одразу з’явилося відчуття легкого конекту! – зізнається Нікітюк. – Я випробовувала його по всіх фронтах, але він тримався. Не здавався! І взагалі, він дуже приємний хлопець! Поки що скажу так (усміхається).

Хто ж став новим ведучим легендарного розважального шоу Нового каналу? Стежте за новинами на сайті та в соцмережах телеканалу, аби не пропустити найцікавіше!