Головна TV

Леся Нікітюк – про зйомки нових випусків «LeМаршрутки»

Епізоди з Харківської, Миколаївської та Херсонської областей Новий канал покаже з 28 березня.

На запитання: «що зробите після перемоги у війні?» багато українців відповідають, що поїдуть у подорож нашою прекрасною незламною країною. А поки ми продовжуємо боротися за свободу, можемо подивитись на Україну в документальних фільмах та тревел-проектах. Їх за останній рік зняли чимало. Один з найвідоміших – проект Лесі Нікітюк «LeМаршрутка», який восени показав Новий канал. Відома телеведуча згадала, як з’явилася ідея третього сезону.

– У мій прихисток приїжджало багато людей з різним міст України. Херсон, Охтирка, Чернігів, Краматорськ… Ми з ними щодня розмовляли. Ці історії неможливо було слухати без сліз – розповіді про те, що зробили окупанти з нашими містами та людьми, – ділиться Леся Нікітюк. – Вже тоді я почала думати, що це мають почути й побачити всі. Після того, як ЗСУ прогнали русню з Київської області, я набрала продюсера «LeМаршрутки», щоб обговорити цю ідею. Якщо чесно, сумнівалась. Та коли він мені сказав, що маршрутка потрапила під обстріл і розбита, сумніви відразу зникли. Я прийняла рішення ремонтувати бусика й виїжджати на зйомки! Бо те, що наробила русня, мають бачити як українці, так і весь світ!

З 28 березня, щовівторка о 20:00 на глядачів Нового каналу чекають прем’єрні випуски третього сезону «LeМаршрутки»!

– ЗСУ та й вся Україна з ними – це наче хвилеріз, об який щодня розбиваються хвилі атак «другої армії світу», залишаючи від неї лише бризки, – порівнює Леся Нікітюк. – Під час зйомок влітку ми проїхали багато областей і видали вісім епізодів нашого проекту. У лютому дозняли ще три випуски сезону – у Харківській, Миколаївській та Херсонській областях. Усю поїздку я була дуже вражена картиною – поля в чорних плямах, суцільно вкриті воронками! Просто немає живого місця. Вся наша земля поранена… Але вона наша!

Вмикайте нові випуски тревел-проекту Лесі Нікітюк «LeМаршрутка» щовівторка, з 28 березня, о 20:00 на Новому каналі!