Головна TV

Леся Нікітюк провела спеціальний ритуал з коровою і відтоді не їсть м`яса

Завжди цікаво, яких звичок з догляду за собою дотримуються знаменитості, аби так чудово виглядати. Зірка Нового каналу Леся Нікітюк часто розповідає про ритуали краси та особисті правила, які допомагають їй тримати себе в тонусі і зовні, і внутрішньо. Нещодавно Леся розповіла цікавий факт про себе.

У 2016 році в Індії, на Гоа, вона дала обіцянку більше ніколи не їсти м’яса. Вона провела спеціальний ритуал з індійським гуру та коровою. Відтоді зірка жодного разу не порушила обітницю:

– Трохи розкажу вам про свій раціон загалом. Його немає. Вже вісім років я не вживаю свинину, телятину, баранину і навіть м’ясо кроля. Їм багато круп, рибу, птицю, обов’язково салати! Двічі-тричі на день. Хліб – на свята. Тренування маю через день. Не будете їсти – не схуднете, ба більше, ще й наберете, і коси випадуть (сміється).

Зірка часто ділиться з Новим каналом рецептами страв, які готує. Зазвичай це смаколики з сезонних продуктів. Наприклад, фаршировані квітки цукіні або млинці з молодої капусти та яйця на сніданок. Або ж пиріжки з листкового тіста з персиками на перекус до кави чи чаю.