Головна TV

Леся Нікітюк: У наших життях з’явилися нові правила

Ведуча сімейного розважального шоу «єПитання» (Новий канал) також розповіла, де бере натхнення для зйомок.

За рік повномасштабної війни всі українці пережили стрес. Хтось навчився з ним боротися, підібрав свої методи відновлення організму. Комусь досі складно опанувати себе в тривожні моменти. Можливо, вам допоможе дієвий лайфхак від Лесі Нікітюк? Ведуча розважального сімейного шоу «єПитання», яке з 13 березня покаже Новий канал, розповіла, як долає стрес.

– Для мене відкрився новий напрямок знаходження балансу. Зараз я займаюся практиками – медитую двічі на день, – розповідає телеведуча. – Це мій метод відновлення

Ми всі вже пристосувалися до реалій воєнного часу й навчилися отримувати задоволення від простих та звичних речей. Леся Іванівна зізналася, що й для натхнення тепер багато не треба.

– У наших життях з’явилися нові правила: повітряна тривога – спускаєшся в укриття, немає світла – запалюєш свічку або вмикаєш генератор, немає води – відкручуєш пляшку і поливаєш себе, – говорить вона. – А щодо натхнення… Скажу вам чесно, коли ми знімали «єПитання», то нас заряджав сам процес створення цього проекту! Нічого більше не треба. В усієї команди нарешті з’явилася робота, яку всі старанно виконували. При всій повазі до знаменитостей, але я звернула увагу, що до повномасштабної війни деякі зірки інколи могли запізнюватися на зйомки, показувати, що їм щось не подобається. А от зараз усім усе подобається! Люди стали більш прості й відкриті. Всі скучили за діями, до яких звикли. Я зараз про павільйонні зйомки, спілкування, класний контент, жарти.

Дивіться прем’єру шоу «єПитання», зняте за легендарним американським форматом, вже 13 березня на Новому каналі!