Головна TV

Леся Нікітюк у вихідні продаватиме речі на благодійній барахолці

Другого та третього вересня у Києві відбудеться благодійна барахолка «Кураж». Захід пройде втретє за літо. Цього разу планують зібрати кошти на облаштування системи вентиляції в укритті дитячої лікарні «Охматдит». 100% зібраних на «Куражі» коштів віддадуть саме на цю важливу місію. Кошти, які зберуть більше основної мети, передадуть проекту Тати Кеплер на закупівлю такмеду.

Подію традиційно підтримає чимало знаменитостей. Серед них – ведуча проектів Нового каналу Леся Нікітюк та її колега, водій «LeМаршрутки» Богдан Богданович. Вони готують щось ексклюзивне!

– Розкажу по секрету, це буде не просто барахолка від мене, не просто продаж моїх речей, а дещо більше. Що саме – зможете дізнатись вже цієї неділі на «Куражі», – з усмішкою каже Леся Нікітюк. – Шукайте мене на зірковій барахолці 3 вересня з 13 до 19 години. Ми з Богдановичем чекаємо на кожного! Зможемо поговорити, обійнятися, сфотографуватися та задонатити на благодійність. До зустрічі!

Окрім Лесі Нікітюк 3 вересня ви зможете зустрітись із хлопцями з YouTube-каналу «Леви на джипі», Michelle Andrade, Христиною Соловій, Наталею Гаріповою та багатьма іншими.

Проведіть вихідний з позитивом і користю!